OPSSA Logo



Y5 Girls Y5 Boys Y6 Girls Y6 Boys Y7 Girls Y7 Boys Y8 Girls Y8 Boys


Year Level
Gender
Race Number
Runners First Name Runners Last Name School Name
Cross Country Zone
5
Girls
1043
EsmeLiesbeth BlakerArthur Street School
Hills
5
Girls
1013
EllaColquhounBalaclava School
West
5
Girls
1044
JaneLindsayBalaclava School
West
5
Girls
1012
IsabellaCoatsworthBig Rock Primary School
Greater Green Island
5
Girls
1037
TaisjaKahuiBig Rock Primary School
Greater Green Island
5
Girls
1021
LaurenGlogerBradford School
West
5
Girls
1064
LillyOttleyBradford School
West
5
Girls
1057
JessMillerClinton School
South Otago
5
Girls
1060
AvieMorganClyde Primary School
Central Otago
5
Girls
1019
ElizabethFrenchColumba College
Hills
5
Girls
1070
AlexandraPratleyColumba College
Hills
5
Girls
1078
HebeSongColumba College
Hills
5
Girls
1003
AllieBaileyCromwell Primary School
Central Otago
5
Girls
1085
EllaWilsonCromwell Primary School
Central Otago
5
Girls
1008
LibbyBurgessElmgrove School
Taieri
5
Girls
1017
SiennaForgieElmgrove School
Taieri
5
Girls
1000
CharlotteAburnFairfield School
Greater Green Island
5
Girls
1024
PetraGrayFairfield School
Greater Green Island
5
Girls
1038
ShantiKaroFairfield School
Greater Green Island
5
Girls
1087
EllaWrightFairfield School
Greater Green Island
5
Girls
1053
SeddahMcGregorFenwick Primary School
North Otago
5
Girls
1006
LexiBonnerGeorge Street Normal School
North
5
Girls
1010
BrookeCathroGeorge Street Normal School
North
5
Girls
1022
AnnaGoodinGeorge Street Normal School
North
5
Girls
1083
BrookeWebbGoldfields Primary School
Central Otago
5
Girls
1056
PaigeMerrileesGreen Island School
Greater Green Island
5
Girls
1023
AnivaGoumanKaitangata School
South Otago
5
Girls
1027
KatieHarrexLawrence Area School
South Otago
5
Girls
1028
EmilyHarrexLawrence Area School
South Otago
5
Girls
1046
EmilyLokmanLiberton Christian School
North
5
Girls
1068
TahliaPatonLiberton Christian School
North
5
Girls
1041
ZitaLamareMacandrew Bay School
Ariki
5
Girls
1055
KateMcLeanMacandrew Bay School
Ariki
5
Girls
1029
IsabelleHelmManiototo Area School
Maniototo
5
Girls
1033
RubyHoreManiototo Area School
Maniototo
5
Girls
1074
SamRoxburghManiototo Area School
Maniototo
5
Girls
1007
DelilahBrownMaori Hill School
Hills
5
Girls
1040
GabrielleLa HoodMaori Hill School
Hills
5
Girls
1025
PippaGreeneMilton Primary School
South Otago
5
Girls
1030
AshleighHendersonMornington School
West
5
Girls
1061
EllaNicholMornington School
West
5
Girls
1071
LillyRobertsMornington School
West
5
Girls
1058
RebeccaMitchellMusselburgh School
Ariki
5
Girls
1072
KatherineRobinsonMusselburgh School
Ariki
5
Girls
1049
JoyManiNorth East Valley Normal School
North
5
Girls
1054
FrankieMcKinlayOpoho Primary School
North
5
Girls
1084
RachaelWilliamsOpoho Primary School
North
5
Girls
1086
GeorgieWinnekeOpoho Primary School
North
5
Girls
1001
MyaAitkenOutram School
South Taieri
5
Girls
1052
CydneyMcAlweeOutram School
South Taieri
5
Girls
1048
Zara LunamPalmerston Primary School
3 Peaks
5
Girls
1020
ManaiaFrewPembroke School
North Otago
5
Girls
1015
KotomiyoCowellPortobello School
Ariki
5
Girls
1039
SashaKeyRemarkables Primary School
Central Otago
5
Girls
1077
ZaraSmallRemarkables Primary School
Central Otago
5
Girls
1050
EmmyMarshallRosebank Primary School
South Otago
5
Girls
1062
LeahOlsenSawyers Bay School
North
5
Girls
1009
LexiBurnsSilverstream South Primary School
Taieri
5
Girls
1045
LucyLinwoodSt Clair School
Ariki
5
Girls
1079
MollyStumblesSt Clair School
Ariki
5
Girls
1032
FionaHolmesSt Francis Xavier School
West
5
Girls
1066
NiamhPalmerSt Francis Xavier School
West
5
Girls
1067
FreyaParnellSt Joseph's Cathedral School
West
5
Girls
1011
OliviaClydesdaleSt Mary's School Mosgiel
South Taieri
5
Girls
1016
NeveCrossanSt Mary's School Mosgiel
South Taieri
5
Girls
1059
ArdenMonaghanSt Mary's School Mosgiel
South Taieri
5
Girls
1004
PiperBaxterStirling School
South Otago
5
Girls
1065
BenkaPage-SmithTainui School
Ariki
5
Girls
1076
MaiaScottTainui School
Ariki
5
Girls
1082
Lucyvan HeezikTainui School
Ariki
5
Girls
1081
LilyTurnerTapanui School
South Otago
5
Girls
1014
AbbieCoulterThe Terrace School
Central Otago
5
Girls
1002
BellaAlterWaikouaiti School
3 Peaks
5
Girls
1069
HannahPaulWaikouaiti School
3 Peaks
5
Girls
1075
HollySandersWaikouaiti School
3 Peaks
5
Girls
1005
GeorgiaBellWaitaki Valley School
North Otago
5
Girls
1034
EvaHoweWaitati School
3 Peaks
5
Girls
1035
LuciaHoweWaitati School
3 Peaks
5
Girls
1036
LaniJoyceWaitati School
3 Peaks
5
Girls
1026
AdelieGuergouaWakari School
Hills
5
Girls
1031
MillyHoetaWakari School
Hills
5
Girls
1042
RoreeLatimerWakari School
Hills
5
Girls
1073
ShaliaRoweWakari School
Hills
5
Girls
1080
GeorginaTittertonWanaka Primary School
Central Otago
5
Girls
1047
DannielleLornieWarepa School
South Otago
5
Girls
1063
IsabelO'Riordan LawlorWarepa School
South Otago
5
Girls
1018
RubyFoxWeston School
North Otago
5
Girls
1051
LucyMavorWeston School
North Otago
Top^


Year Level
Gender
Race Number
Runners First Name Runners Last Name School Name
Cross Country Zone
5
Boys
2032
DevinKingAbbotsford School
Greater Green Island
5
Boys
2049
RhysMilmineAbbotsford School
Greater Green Island
5
Boys
2051
JaxonMoeahuAbbotsford School
Greater Green Island
5
Boys
2002
DylanAndrewsAndersons Bay School
Ariki
5
Boys
2057
MaxPoulterAndersons Bay School
Ariki
5
Boys
2085
JamesWeberArrowton School
Central Otago
5
Boys
2046
NikauMcNeillyArthur Street School
Hills
5
Boys
2009
BodhiClarksonBalaclava School
West
5
Boys
2072
MunroStuartBalaclava School
West
5
Boys
2019
JoshuaFraserBrockville Full Primary School
West
5
Boys
2048
LeviMielnikBrockville Full Primary School
West
5
Boys
2058
TaherRmmoBrockville Full Primary School
West
5
Boys
2011
FinnCourtneyCarisbrook School
Ariki
5
Boys
2001
TobyAllanClutha Valley School
South Otago
5
Boys
2040
TobyMcCleanClutha Valley School
South Otago
5
Boys
2044
MaxMcHaffieClutha Valley School
South Otago
5
Boys
2034
SamuelLaHoodColumba College
Hills
5
Boys
2045
MatthewMcIlroyColumba College
Hills
5
Boys
2014
AidenEalsonElmgrove School
Taieri
5
Boys
2027
JamesHigginsElmgrove School
Taieri
5
Boys
2043
ReganMcGrathElmgrove School
Taieri
5
Boys
2059
SamRobertsonElmgrove School
Taieri
5
Boys
2000
KevinAceroFairfield School
Greater Green Island
5
Boys
2015
JordanEassonFairfield School
Greater Green Island
5
Boys
2030
FinnJonesFairfield School
Greater Green Island
5
Boys
2031
DanielKelleherFairfield School
Greater Green Island
5
Boys
2039
EgaMackenzieFairfield School
Greater Green Island
5
Boys
2016
ConnorEleyGeorge Street Normal School
North
5
Boys
2050
LucaMirosaGeorge Street Normal School
North
5
Boys
2053
AlexisOwenGeorge Street Normal School
North
5
Boys
2083
LucaVerhalGeorge Street Normal School
North
5
Boys
2087
TalvinWilliamsonGeorge Street Normal School
North
5
Boys
2064
MarlonScottGrant's Braes School
Ariki
5
Boys
2007
CobyBoothGreen Island School
Greater Green Island
5
Boys
2008
ClintChristeyHampden School
North Otago
5
Boys
2003
RhysBeattieKaikorai Primary School
Hills
5
Boys
2012
OliverDevereuxKaikorai Primary School
Hills
5
Boys
2017
JontyEllisKaikorai Primary School
Hills
5
Boys
2082
Noutvan BroekhovenKaikorai Primary School
Hills
5
Boys
2078
GeorgeTisdallLee Stream School
South Taieri
5
Boys
2069
JohannShotboltLiberton Christian School
North
5
Boys
2080
RyanUreLiberton Christian School
North
5
Boys
2081
Jackvan BaalenMacandrew Bay School
Ariki
5
Boys
2047
EthanMcSkimmingManiototo Area School
Maniototo
5
Boys
2021
MitchellGrantMilton Primary School
South Otago
5
Boys
2038
LeoListerMilton Primary School
South Otago
5
Boys
2018
TobyFlandersMusselburgh School
Ariki
5
Boys
2075
CallumTemple-DoigOpoho Primary School
North
5
Boys
2089
JesseWillisOpoho Primary School
North
5
Boys
2023
WillHarrexOutram School
South Taieri
5
Boys
2060
OllieRongenOutram School
South Taieri
5
Boys
2086
AidanWellsOutram School
South Taieri
5
Boys
2065
RileySheehanPembroke School
North Otago
5
Boys
2005
ZeahBevanQueenstown Primary School
Central Otago
5
Boys
2066
CaseySheehanRemarkables Primary School
Central Otago
5
Boys
2067
MacSheppardRomahapa School
South Otago
5
Boys
2091
DanielWittRomahapa School
South Otago
5
Boys
2010
BlakeCochraneRosebank Primary School
South Otago
5
Boys
2068
ClaytonSheppardRosebank Primary School
South Otago
5
Boys
2029
RyeJefferyRoxburgh Area School
Central Otago
5
Boys
2006
OakleyBirdSilverstream South Primary School
Taieri
5
Boys
2026
RhysHegerSilverstream South Primary School
Taieri
5
Boys
2024
FletcherHawkenSt Clair School
Ariki
5
Boys
2041
NoahMcCoubreySt Clair School
Ariki
5
Boys
2076
UtahThompsonSt Clair School
Ariki
5
Boys
2077
AsherThornSt Clair School
Ariki
5
Boys
2079
ToniTuuhoko-PoleSt Francis Xavier School
West
5
Boys
2013
TobyDuncanSt John's School
Central Otago
5
Boys
2035
TomasLaHoodSt Joseph's Cathedral School
West
5
Boys
2056
JessePaulsenSt Joseph's Cathedral School
West
5
Boys
2063
HenrySavageSt Joseph's Cathedral School
West
5
Boys
2020
BenGilliesSt Joseph's School Oamaru
North Otago
5
Boys
2025
DustinHaywardSt Leonards School
North
5
Boys
2054
JacksonParataSt Mary's School Mosgiel
South Taieri
5
Boys
2073
HunterSutherlandStrath Taieri School
Maniototo
5
Boys
2088
FinlayWilliamsonThe Terrace School
Central Otago
5
Boys
2022
FlynnHallWaikouaiti School
3 Peaks
5
Boys
2061
BlakeRowlandWaikouaiti School
3 Peaks
5
Boys
2062
TiekeRungaWaikouaiti School
3 Peaks
5
Boys
2074
AshleyTeHuiaWaikouaiti School
3 Peaks
5
Boys
2052
FynnNewlandsWaitaki Valley School
North Otago
5
Boys
2037
WillLawsWaitati School
3 Peaks
5
Boys
2090
ElliotWilson-DeakerWaitati School
3 Peaks
5
Boys
2028
BostonIvamyWakari School
Hills
5
Boys
2042
OllieMcCullochWakari School
Hills
5
Boys
2071
NoahSmithWakari School
Hills
5
Boys
2033
NiekoKnippersWanaka Primary School
Central Otago
5
Boys
2036
KadeLawrieWanaka Primary School
Central Otago
5
Boys
2070
JackSidesWanaka Primary School
Central Otago
5
Boys
2004
LoisBeltWeston School
North Otago
5
Boys
2055
CashPatersonWeston School
North Otago
5
Boys
2084
HenryWardWeston School
North Otago
Top^


Year Level
Gender
Race Number
Runners First Name Runners Last Name School Name
Cross Country Zone
6
Girls
3026
AvaDoddsAbbotsford School
Greater Green Island
6
Girls
3077
GeorginaTeKanawaAbbotsford School
Greater Green Island
6
Girls
3036
MollyGoldsmithArthur Street School
Hills
6
Girls
3054
SaharaMasonArthur Street School
Hills
6
Girls
3005
KateBallantyneBalaclava School
West
6
Girls
3019
PhoebeDaggBalaclava School
West
6
Girls
3084
TeneiaWetereBalaclava School
West
6
Girls
3044
YuiIshikawaBradford School
West
6
Girls
3075
EmaTakatakaBradford School
West
6
Girls
3007
JezelBarlow-PrasadBrockville Full Primary School
West
6
Girls
3022
EleanaDalyClinton School
South Otago
6
Girls
3031
BellaFindlayClutha Valley School
South Otago
6
Girls
3032
GreerFosterClutha Valley School
South Otago
6
Girls
3058
AddieMcHaffieClutha Valley School
South Otago
6
Girls
3073
ChantelSmalesClutha Valley School
South Otago
6
Girls
3000
EmeliaAdamsonColumba College
Hills
6
Girls
3001
AminahAhmadColumba College
Hills
6
Girls
3010
SophiaBodyColumba College
Hills
6
Girls
3039
KaylaHicklingElmgrove School
Taieri
6
Girls
3043
EllieIrvingElmgrove School
Taieri
6
Girls
3074
AnnekaStevensonElmgrove School
Taieri
6
Girls
3083
OliviaWebberElmgrove School
Taieri
6
Girls
3009
OliviaBezettFairfield School
Greater Green Island
6
Girls
3052
MichaelaMacDonellFairfield School
Greater Green Island
6
Girls
3062
KateMerrimamFairfield School
Greater Green Island
6
Girls
3069
KatieRoweFairfield School
Greater Green Island
6
Girls
3020
LucyDahlGeorge Street Normal School
North
6
Girls
3063
LeenaMohamedGeorge Street Normal School
North
6
Girls
3066
IslaNicholsonGeorge Street Normal School
North
6
Girls
3067
MegPullarGeorge Street Normal School
North
6
Girls
3024
EmilyDennisGoldfields Primary School
Central Otago
6
Girls
3021
AmeliaDaleGrant's Braes School
Ariki
6
Girls
3071
CharliSinclairGrant's Braes School
Ariki
6
Girls
3051
LucyLiddellHawea Flat School
Central Otago
6
Girls
3070
Ania-KanuSaklaniHoly Family Catholic School
Central Otago
6
Girls
3008
AnabelleBatchelorKaikorai Primary School
Hills
6
Girls
3037
RubyGoodchildKaikorai Primary School
Hills
6
Girls
3033
MariaGamageKaitangata School
South Otago
6
Girls
3018
MaliaCorsonMacandrew Bay School
Ariki
6
Girls
3049
Ida-XeniaKjaergaardMacandrew Bay School
Ariki
6
Girls
3048
NicolaKinneyManiototo Area School
Maniototo
6
Girls
3017
CharlotteCardnoMaori Hill School
Hills
6
Girls
3041
TinaaniaHolmes-HaweturiMaori Hill School
Hills
6
Girls
3013
GemmaBurleighMilton Primary School
South Otago
6
Girls
3056
LeilaMcCormackMornington School
West
6
Girls
3034
IsabelleGazzardOpoho Primary School
North
6
Girls
3053
BellaMacKenzieOutram School
South Taieri
6
Girls
3057
MikaelaMcCormickOutram School
South Taieri
6
Girls
3065
SophieNicholOutram School
South Taieri
6
Girls
3047
LillyKempPalmerston Primary School
3 Peaks
6
Girls
3061
PetraMcLayPembroke School
North Otago
6
Girls
3004
Tayla-RoseAnnanPort Chalmers School
North
6
Girls
3055
AngeliqueMayPort Chalmers School
North
6
Girls
3068
LilaRhodesPortobello School
Ariki
6
Girls
3003
EmmaAndrewsQueenstown Primary School
Central Otago
6
Girls
3014
MelanieButtonSawyers Bay School
North
6
Girls
3076
AimeeTaylorSawyers Bay School
North
6
Girls
3086
NeekaWilsonSawyers Bay School
North
6
Girls
3006
CaitlynBarclaySilverstream South Primary School
Taieri
6
Girls
3030
SarahEvansSilverstream South Primary School
Taieri
6
Girls
3059
HayleyMcHaleSilverstream South Primary School
Taieri
6
Girls
3072
KyrahSinclairSilverstream South Primary School
Taieri
6
Girls
3080
HasseVerlindenSilverstream South Primary School
Taieri
6
Girls
3015
MegCameronSt Clair School
Ariki
6
Girls
3029
JazmynEvangelouSt Clair School
Ariki
6
Girls
3087
Emily-RoseYoungSt Clair School
Ariki
6
Girls
3040
AmyHitchcoxSt Francis Xavier School
West
6
Girls
3060
IsabellaMcLaughlanSt Francis Xavier School
West
6
Girls
3027
AnnieDowlingSt John's School
Central Otago
6
Girls
3064
KeriaMullensSt Joseph's Cathedral School
West
6
Girls
3002
HollyAlexanderSt Mary's School Mosgiel
South Taieri
6
Girls
3042
KeiraHughesSt Mary's School Mosgiel
South Taieri
6
Girls
3038
GeorgiaGrahamStrath Taieri School
Maniototo
6
Girls
3079
Sophiavan HeezikTainui School
Ariki
6
Girls
3082
SerenWattsTainui School
Ariki
6
Girls
3078
CerysThomasTotara School
North Otago
6
Girls
3046
AnamikaJonesWaikouaiti School
3 Peaks
6
Girls
3050
StephanieLeeWaikouaiti School
3 Peaks
6
Girls
3025
FreyaDes FountainWaitati School
3 Peaks
6
Girls
3045
AlexJohnstonWaitati School
3 Peaks
6
Girls
3016
BreeCampbellWaiwera South School
South Otago
6
Girls
3085
EstherWhitesideWaiwera South School
South Otago
6
Girls
3081
HayleyWardWakari School
Hills
6
Girls
3023
CattyDavidWanaka Primary School
Central Otago
6
Girls
3028
AmayaEastWanaka Primary School
Central Otago
6
Girls
3011
AnnieBoyleWarrington School
3 Peaks
6
Girls
3012
SophieBrownWeston School
North Otago
6
Girls
3035
PoppyGoldingWeston School
North Otago
Top^


Year Level
Gender
Race Number
Runners First Name Runners Last Name School Name
Cross Country Zone
6
Boys
4025
NathanEverettAbbotsford School
Greater Green Island
6
Boys
4036
DeaconHardie-RobertsAbbotsford School
Greater Green Island
6
Boys
4038
ShaunHaslerAbbotsford School
Greater Green Island
6
Boys
4074
RileyRobertsAbbotsford School
Greater Green Island
6
Boys
4080
HenrySmaleAndersons Bay School
Ariki
6
Boys
4081
IsaacSmithAndersons Bay School
Ariki
6
Boys
4005
DanielBlakeleyArthur Street School
Hills
6
Boys
4033
AnnanGoldsmithArthur Street School
Hills
6
Boys
4072
JacobPollockBalaclava School
West
6
Boys
4039
NevaehHughesBradford School
West
6
Boys
4087
ElijahTrounsonBradford School
West
6
Boys
4037
OllieHarrisonCarisbrook School
Ariki
6
Boys
4077
JoshShoreClutha Valley School
South Otago
6
Boys
4066
JakeO'SullivanCromwell Primary School
Central Otago
6
Boys
4020
LiamCuddieElmgrove School
Taieri
6
Boys
4075
EthanRyderElmgrove School
Taieri
6
Boys
4092
ZacWhitleyElmgrove School
Taieri
6
Boys
4004
HarryBezettFairfield School
Greater Green Island
6
Boys
4014
BraydenCarrFairfield School
Greater Green Island
6
Boys
4030
RyanFosterFairfield School
Greater Green Island
6
Boys
4049
ArikiMacDonaldFairfield School
Greater Green Island
6
Boys
4051
RileyMathesonFairfield School
Greater Green Island
6
Boys
4001
FraserAndersonGeorge Street Normal School
North
6
Boys
4055
RomanMcNeilGeorge Street Normal School
North
6
Boys
4082
AlexSmithGeorge Street Normal School
North
6
Boys
4058
LachieMortonGoldfields Primary School
Central Otago
6
Boys
4026
NoahEverissGreen Island School
Greater Green Island
6
Boys
4019
OscarCroweHoly Family Catholic School
Central Otago
6
Boys
4022
Cormacde la HarpeKaikorai Primary School
Hills
6
Boys
4048
MylesLottKaikorai Primary School
Hills
6
Boys
4059
CameronNaaroaKaikorai Primary School
Hills
6
Boys
4045
FloydKeach-LowLawrence Area School
South Otago
6
Boys
4095
LoganWitherLawrence Area School
South Otago
6
Boys
4062
WillNicholLee Stream School
South Taieri
6
Boys
4068
JeremiahPatonLiberton Christian School
North
6
Boys
4047
JacobLevyMacandrew Bay School
Ariki
6
Boys
4063
DanO'BrienMacandrew Bay School
Ariki
6
Boys
4067
JacobParkinsonMacandrew Bay School
Ariki
6
Boys
4054
CaseyMcKenzieManiototo Area School
Maniototo
6
Boys
4071
NicPieterseManiototo Area School
Maniototo
6
Boys
4007
LouisBrownMaori Hill School
Hills
6
Boys
4034
NoahHamiltonMaori Hill School
Hills
6
Boys
4043
MatthewJarvieMaori Hill School
Hills
6
Boys
4056
SergeMeeuwsMaori Hill School
Hills
6
Boys
4089
JackUssherMaori Hill School
Hills
6
Boys
4002
JacobAndersonMornington School
West
6
Boys
4044
LachlanJephsonMornington School
West
6
Boys
4052
HarrisonMcGregorMornington School
West
6
Boys
4069
MontellPeneseMornington School
West
6
Boys
4078
IsaacSimonsNorth East Valley Normal School
North
6
Boys
4024
KahuEdmond-SmaillOpoho Primary School
North
6
Boys
4027
MarcoFarellaOpoho Primary School
North
6
Boys
4076
JasparSchnlebenOpoho Primary School
North
6
Boys
4057
TravisMillerOutram School
South Taieri
6
Boys
4088
MitchellUrquhartOutram School
South Taieri
6
Boys
4091
KayneWashingtonOutram School
South Taieri
6
Boys
4079
OllieSkevingtonPalmerston Primary School
3 Peaks
6
Boys
4040
Toby HuntPapakaio School
North Otago
6
Boys
4060
LachlanNealPapakaio School
North Otago
6
Boys
4021
LukasCunninghamPembroke School
North Otago
6
Boys
4008
Blake BrownRemarkables Primary School
Central Otago
6
Boys
4028
Ralph FarrandsRemarkables Primary School
Central Otago
6
Boys
4073
HughRaggRemarkables Primary School
Central Otago
6
Boys
4093
JaxonWillowsRemarkables Primary School
Central Otago
6
Boys
4031
FinnGilderRomahapa School
South Otago
6
Boys
4064
CooperOllerenshawRosebank Primary School
South Otago
6
Boys
4086
LeviTe Moananui CurrieRosebank Primary School
South Otago
6
Boys
4032
RianGillonSawyers Bay School
North
6
Boys
4050
AdamMainvil-BaxterSawyers Bay School
North
6
Boys
4013
EthanCampbellSilverstream South Primary School
Taieri
6
Boys
4053
LucasMcIvorSilverstream South Primary School
Taieri
6
Boys
4090
CalebWalkerSilverstream South Primary School
Taieri
6
Boys
4041
ArchieHyslopSt Francis Xavier School
West
6
Boys
4006
MaxBraithwaiteSt Joseph's Cathedral School
West
6
Boys
4015
BenCaseySt Joseph's Cathedral School
West
6
Boys
4083
PaddySpillaneSt Joseph's School Oamaru
North Otago
6
Boys
4096
MichaelWoodhouseSt Joseph's School Oamaru
North Otago
6
Boys
4009
WilliamBungardSt Mary's School Mosgiel
South Taieri
6
Boys
4016
OakChisholmSt Mary's School Mosgiel
South Taieri
6
Boys
4065
TomO'NeillSt Mary's School Mosgiel
South Taieri
6
Boys
4084
LachieSutherlandStrath Taieri School
Maniototo
6
Boys
4011
JonteBurnardTainui School
Ariki
6
Boys
4017
ZakChisholmTainui School
Ariki
6
Boys
4029
JackFlanaganTainui School
Ariki
6
Boys
4061
TravisNevellTainui School
Ariki
6
Boys
4010
EddieBurgessThe Catlins Area School
South Otago
6
Boys
4018
CooperClelandThe Catlins Area School
South Otago
6
Boys
4035
SamHancoxThe Catlins Area School
South Otago
6
Boys
4042
RuiHyslopThe Terrace School
Central Otago
6
Boys
4000
LiamAitchisonWaikouaiti School
3 Peaks
6
Boys
4023
SamEasonWaikouaiti School
3 Peaks
6
Boys
4046
MattLeduaWaikouaiti School
3 Peaks
6
Boys
4003
RyanBellWaitaki Valley School
North Otago
6
Boys
4070
FinleyPeppercornWaitati School
3 Peaks
6
Boys
4085
DawaTamangWaitati School
3 Peaks
6
Boys
4094
LuisWilson-DeakerWaitati School
3 Peaks
6
Boys
4012
AngeloBushWeston School
North Otago
Top^


Year Level

Gender
Race Number
Runners First Name Runners Last Name School Name
Cross Country Zone
7
Girls
5009
SophieBruceAlexandra Primary School
Alexandra
7
Girls
5038
GeorgiaHallArthur Street School
Arther Street
7
Girls
5017
LeticiaCochraneBalclutha Primary School
Balclutha
7
Girls
5069
JessieO'HaraBalclutha Primary School
Balclutha
7
Girls
5002
Emma BartletBalmacewen Intermediate
Balmacewen
7
Girls
5004
IndiaBattrickBalmacewen Intermediate
Balmacewen
7
Girls
5026
Charli ElliottBalmacewen Intermediate
Balmacewen
7
Girls
5028
RosieFalcousBalmacewen Intermediate
Balmacewen
7
Girls
5044
Indy IvamyBalmacewen Intermediate
Balmacewen
7
Girls
5046
MaiaLarsenBalmacewen Intermediate
Balmacewen
7
Girls
5055
SummerMcGregorBalmacewen Intermediate
Balmacewen
7
Girls
5058
Jemy McIroyBalmacewen Intermediate
Balmacewen
7
Girls
5066
ImmyMorleyBalmacewen Intermediate
Balmacewen
7
Girls
5073
HeidiParkerBalmacewen Intermediate
Balmacewen
7
Girls
5080
Holly RowcroftBalmacewen Intermediate
Balmacewen
7
Girls
5083
CaitShaw-RyanBalmacewen Intermediate
Balmacewen
7
Girls
5074
MishaPeyrouxBig Rock Primary School
Big Rock
7
Girls
5056
LucyMcHutchonBlue Mountain College
Blue Mountain
7
Girls
5012
CaitlinButsonColumba College
Columba
7
Girls
5019
RyanDaileyColumba College
Columba
7
Girls
5022
AlexaDuffColumba College
Columba
7
Girls
5024
PipEasonColumba College
Columba
7
Girls
5054
KateMcGowanColumba College
Columba
7
Girls
5063
MaryMengelColumba College
Columba
7
Girls
5076
AlexisPhippsColumba College
Columba
7
Girls
5090
Biancavan Der HaegenColumba College
Columba
7
Girls
5091
RhiarnaWebsterColumba College
Columba
7
Girls
5003
HannahBartonDunedin North Intermediate
DNI
7
Girls
5007
NaraBrethertonDunedin North Intermediate
DNI
7
Girls
5070
SophieOrchistonDunedin North Intermediate
DNI
7
Girls
5075
GeorgiePhillipsDunedin North Intermediate
DNI
7
Girls
5086
CaitlynSmithDunedin North Intermediate
DNI
7
Girls
5097
HollyWrightDunedin North Intermediate
DNI
7
Girls
5015
JennaClearwaterEast Otago High School
East Otago
7
Girls
5032
CharlieGallagherFairfield School
Fairfield
7
Girls
5039
NeveHallFairfield School
Fairfield
7
Girls
5085
OliviaSmailFairfield School
Fairfield
7
Girls
5000
AvaAndersenGlenavy School
Glenavy
7
Girls
5027
SamanthaElliottKaikorai Valley College
KVC
7
Girls
5036
AmeliaGrieganKaikorai Valley College
KVC
7
Girls
5059
NeveahMcKenzieKaikorai Valley College
KVC
7
Girls
5020
RubyDeGraafKavanagh College
Kavanagh
7
Girls
5068
EmmaNeilsonKavanagh College
Kavanagh
7
Girls
5084
AbbySimpsonKavanagh College
Kavanagh
7
Girls
5088
MilaStaceKavanagh College
Kavanagh
7
Girls
5042
MadalineHomerLawrence Area School
Lawrence
7
Girls
5081
TaylahRuxtonLee Stream School
Lee Stream
7
Girls
5047
LisaLokmanLiberton Christian School
Liberton
7
Girls
5071
BethanyPantelLiberton Christian School
Liberton
7
Girls
5072
AdoraPantelLiberton Christian School
Liberton
7
Girls
5029
AbbyFerdinandsManiototo Area School
Maniototo Area
7
Girls
5025
Millie EastMount Aspiring College
Aspiring
7
Girls
5005
NatalieBedfordOamaru Intermediate School
OIS
7
Girls
5067
EmilyNealOamaru Intermediate School
OIS
7
Girls
5087
KatanaSpeersOamaru Intermediate School
OIS
7
Girls
5051
JennaMayPort Chalmers School
Port Chalmers
7
Girls
5064
JasminMihaka-GeorgePort Chalmers School
Port Chalmers
7
Girls
5082
All-MaySharmaPort Chalmers School
Port Chalmers
7
Girls
5077
AnyaRhodesPortobello School
Portobello
7
Girls
5010
IzzyBurgessQueenstown Primary School
Queenstown
7
Girls
5031
AbbyFookesQueenstown Primary School
Queenstown
7
Girls
5052
PippaMcAtamneyQueenstown Primary School
Queenstown
7
Girls
5008
JessicaBroderickRosebank Primary School
Rosebank
7
Girls
5050
Sydney MarshallRosebank Primary School
Rosebank
7
Girls
5013
Charlie Byers St Hilda's Collegiate
St Hilda's
7
Girls
5045
Phoebe Jaquiery St Hilda's Collegiate
St Hilda's
7
Girls
5034
EllaGibsonSt John's School
St John's
7
Girls
5021
IndiaDoughertySt Mary's School Mosgiel
St Mary's Mosgiel
7
Girls
5049
MillieMackenzieSt Mary's School Mosgiel
St Mary's Mosgiel
7
Girls
5065
OliviaMoffattSt Mary's School Mosgiel
St Mary's Mosgiel
7
Girls
5092
BaileyWereta-McDiarmidStirling School
Stirling
7
Girls
5014
LucieClarkeTahuna Intermediate
Tahuna
7
Girls
5030
RivahFergusonTahuna Intermediate
Tahuna
7
Girls
5033
JorjaGibbonsTahuna Intermediate
Tahuna
7
Girls
5048
KelseyMacaskillTahuna Intermediate
Tahuna
7
Girls
5053
GeorgieMcEwanTahuna Intermediate
Tahuna
7
Girls
5061
TaylorMcLeanTahuna Intermediate
Tahuna
7
Girls
5078
CharlotteRobinsonTahuna Intermediate
Tahuna
7
Girls
5094
LaneyWhitsonTahuna Intermediate
Tahuna
7
Girls
5095
EllaWillsTahuna Intermediate
Tahuna
7
Girls
5096
LibbyWillsTahuna Intermediate
Tahuna
7
Girls
5006
BrodieBerryTaieri College
Taieri College
7
Girls
5011
HopeBurkeTaieri College
Taieri College
7
Girls
5016
KateCoatesTaieri College
Taieri College
7
Girls
5018
O'Hara CouchTaieri College
Taieri College
7
Girls
5023
PippaEarlTaieri College
Taieri College
7
Girls
5035
LibbyGormanTaieri College
Taieri College
7
Girls
5041
SashaHennessyTaieri College
Taieri College
7
Girls
5057
GeorgiaMcHutchonTaieri College
Taieri College
7
Girls
5062
BrooklynMcLeodTaieri College
Taieri College
7
Girls
5089
CharlotteVa'afusuagaTaieri College
Taieri College
7
Girls
5093
LaurenWheelerTaieri College
Taieri College
7
Girls
5037
JadeGutsellThe Catlins Area School
Catlins
7
Girls
5040
OliviaHartvigsenThe Catlins Area School
Catlins
7
Girls
5001
SylviaBaeumerWaitati School
Waitati
7
Girls
5043
StellaHoweWaitati School
Waitati
7
Girls
5079
HazelRossWaitati School
Waitati
7
Girls
5060
GeorgiaMcKinnonWarrington School
Warrington
Top^
>

Year Level
Gender
Race Number
Runners First Name Runners Last Name School Name
Cross Country Zone
7
Boys
6053
JordanKingAbbotsford School
Abbotsford
7
Boys
6064
SamMitchellAbbotsford School
Abbotsford
7
Boys
6001
AzharAdamArthur Street School
Arther Street
7
Boys
6013
CallumBrownBalclutha Primary School
Balclutha
7
Boys
6026
CiaranDarwenBalclutha Primary School
Balclutha
7
Boys
6009
LiamBarronBalmacewen Intermediate
Balmacewen
7
Boys
6021
BlakeClarksonBalmacewen Intermediate
Balmacewen
7
Boys
6032
Alex GilchristBalmacewen Intermediate
Balmacewen
7
Boys
6033
JaxonGreerBalmacewen Intermediate
Balmacewen
7
Boys
6042
MaxHolgateBalmacewen Intermediate
Balmacewen
7
Boys
6049
Riley JamiesonBalmacewen Intermediate
Balmacewen
7
Boys
6052
JackKeenBalmacewen Intermediate
Balmacewen
7
Boys
6054
NicholasLinwood-ChettleburghBalmacewen Intermediate
Balmacewen
7
Boys
6058
LukeMarshBalmacewen Intermediate
Balmacewen
7
Boys
6067
GussieOberlin-BrownBalmacewen Intermediate
Balmacewen
7
Boys
6080
BlakeSmithBalmacewen Intermediate
Balmacewen
7
Boys
6085
HarrisonThodeBalmacewen Intermediate
Balmacewen
7
Boys
6074
LiamReesClyde Primary School
Clyde
7
Boys
6006
KiaranBaileyCromwell College
Cromwell College
7
Boys
6000
FinnAbbeyDunedin North Intermediate
DNI
7
Boys
6003
RockyAllenDunedin North Intermediate
DNI
7
Boys
6005
NicAshtonDunedin North Intermediate
DNI
7
Boys
6036
RyanHayDunedin North Intermediate
DNI
7
Boys
6039
TaineHickeyDunedin North Intermediate
DNI
7
Boys
6070
JakePalmerDunedin North Intermediate
DNI
7
Boys
6017
BenCarswellEast Otago High School
East Otago
7
Boys
6020
Victor ChristofFairfield School
Fairfield
7
Boys
6025
GabiDanielsFairfield School
Fairfield
7
Boys
6040
EmmanuelHighstedFairfield School
Fairfield
7
Boys
6045
JacksonHughanFairfield School
Fairfield
7
Boys
6050
ColeJefferiesFairfield School
Fairfield
7
Boys
6081
JacksonStoutFairfield School
Fairfield
7
Boys
6010
EwenBeadellJohn McGlashan College
McGlashan
7
Boys
6022
Jacob CooperJohn McGlashan College
McGlashan
7
Boys
6024
LachlanCrumptonJohn McGlashan College
McGlashan
7
Boys
6034
OliverHamiltonJohn McGlashan College
McGlashan
7
Boys
6073
LukePullerJohn McGlashan College
McGlashan
7
Boys
6082
ReifStuartJohn McGlashan College
McGlashan
7
Boys
6002
LakenAgnewKaikorai Valley College
KVC
7
Boys
6008
ThomasBarnesKaikorai Valley College
KVC
7
Boys
6016
TristanCarey-BaileyKaikorai Valley College
KVC
7
Boys
6041
JordanHimburgKaikorai Valley College
KVC
7
Boys
6060
IeuanMcAulayKaikorai Valley College
KVC
7
Boys
6069
MagnusPakehoKaikorai Valley College
KVC
7
Boys
6012
JosephBrennanKavanagh College
Kavanagh
7
Boys
6015
QuinnByersKavanagh College
Kavanagh
7
Boys
6019
ChrisCaultonKavanagh College
Kavanagh
7
Boys
6056
OliverLodgeKavanagh College
Kavanagh
7
Boys
6051
MaxJoyceLee Stream School
Lee Stream
7
Boys
6023
JamesCooperLiberton Christian School
Liberton
7
Boys
6062
CalebMcGuireLiberton Christian School
Liberton
7
Boys
6077
TomSidesMount Aspiring College
Aspiring
7
Boys
6088
HunterTuckMount Aspiring College
Aspiring
7
Boys
6076
JacobRobinsonOamaru Intermediate School
OIS
7
Boys
6043
PatonHolmesOutram School
Outram
7
Boys
6084
ReefTamihanaOutram School
Outram
7
Boys
6031
JaimeFraserPort Chalmers School
Port Chalmers
7
Boys
6044
MatthewHoustonPort Chalmers School
Port Chalmers
7
Boys
6007
BrodieBanksRemarkables Primary School
Remarkables
7
Boys
6037
BlakeHendersonRosebank Primary School
Rosebank
7
Boys
6029
JockDuncanSt John's School
St John's
7
Boys
6071
SagePatersonSt John's School
St John's
7
Boys
6047
SamHydeSt Mary's School Mosgiel
St Mary's Mosgiel
7
Boys
6087
WilliamTisdallStrath Taieri School
Strath Taieri
7
Boys
6011
EricBraceyTahuna Intermediate
Tahuna
7
Boys
6038
FinnHibbertTahuna Intermediate
Tahuna
7
Boys
6048
HughJackTahuna Intermediate
Tahuna
7
Boys
6059
JaxonMazeTahuna Intermediate
Tahuna
7
Boys
6065
DannyMooreTahuna Intermediate
Tahuna
7
Boys
6083
CooperStumblesTahuna Intermediate
Tahuna
7
Boys
6089
PatrickTyrellTahuna Intermediate
Tahuna
7
Boys
6090
LeonWilsonBrownTahuna Intermediate
Tahuna
7
Boys
6028
TonyDobberTaieri College
Taieri College
7
Boys
6030
JalenForgieTaieri College
Taieri College
7
Boys
6035
JaxanHanniganTaieri College
Taieri College
7
Boys
6046
TamatiHuttonTaieri College
Taieri College
7
Boys
6061
AngusMcDonaldTaieri College
Taieri College
7
Boys
6063
MacMillerTaieri College
Taieri College
7
Boys
6066
JoshuaMorrisonTaieri College
Taieri College
7
Boys
6078
MicahSimpsonTaieri College
Taieri College
7
Boys
6079
IsaacSinclairTaieri College
Taieri College
7
Boys
6014
HunterBurgessThe Catlins Area School
Catlins
7
Boys
6086
HarryThowThe Terrace School
The Terrace
7
Boys
6055
JoshListerTokomairiro High School
Tokomairiro
7
Boys
6018
LawrieCaseyWaitati School
Waitati
7
Boys
6027
EthanDes FountainWaitati School
Waitati
7
Boys
6072
MaxPortWaitati School
Waitati
7
Boys
6075
NiilaRobertsonWaitati School
Waitati
7
Boys
6004
GeorgeAndersonWaiwera South School
Waiwera South
7
Boys
6068
LiamO'Riordan LawlorWarepa School
Warepa
7
Boys
6057
AngusLoeWeston School
Weston
Top^


Year Level
Gender
Race Number
Runners First Name Runners Last Name School Name
Cross Country Zone
8
Girls
7048
TamekaMcClureBalclutha Primary School
Balclutha
8
Girls
7003
OliviaBonnerBalmacewen Intermediate
Balmacewen
8
Girls
7006
HonieCampbellBalmacewen Intermediate
Balmacewen
8
Girls
7008
LibbyChallisBalmacewen Intermediate
Balmacewen
8
Girls
7009
AnyaClarkBalmacewen Intermediate
Balmacewen
8
Girls
7018
Jennyde la HarpeBalmacewen Intermediate
Balmacewen
8
Girls
7022
DarcieEvans-TobataBalmacewen Intermediate
Balmacewen
8
Girls
7024
HannahForbesBalmacewen Intermediate
Balmacewen
8
Girls
7045
AlexMaffeyBalmacewen Intermediate
Balmacewen
8
Girls
7046
SophieMatehaereBalmacewen Intermediate
Balmacewen
8
Girls
7049
Lara McCullochBalmacewen Intermediate
Balmacewen
8
Girls
7061
RhyleePocklingtonBalmacewen Intermediate
Balmacewen
8
Girls
7063
EllaRichardsonBalmacewen Intermediate
Balmacewen
8
Girls
7013
JessCrawfordClutha Valley School
Clutha Valley
8
Girls
7016
GraceDarlingColumba College
Columba
8
Girls
7027
NeveGraamansColumba College
Columba
8
Girls
7030
SophieGreenawayColumba College
Columba
8
Girls
7033
PoppyHendersonColumba College
Columba
8
Girls
7037
EllaHouColumba College
Columba
8
Girls
7043
CatherineLundColumba College
Columba
8
Girls
7066
LauraSammutColumba College
Columba
8
Girls
7069
OliviaThornColumba College
Columba
8
Girls
7012
FaithCourtneyCromwell College
Cromwell College
8
Girls
7026
ZaraGeddesDunedin North Intermediate
DNI
8
Girls
7031
MaddieHannahDunedin North Intermediate
DNI
8
Girls
7035
CaitlynHewsonDunedin North Intermediate
DNI
8
Girls
7053
IsobelMcNaughtonDunedin North Intermediate
DNI
8
Girls
7054
JasmineMerrimanDunedin North Intermediate
DNI
8
Girls
7059
HazelParkesDunedin North Intermediate
DNI
8
Girls
7007
AnnaCarswellEast Otago High School
East Otago
8
Girls
7060
AbigailPatonEast Otago High School
East Otago
8
Girls
7028
ChloeGrayFairfield School
Fairfield
8
Girls
7029
SammyGrayFairfield School
Fairfield
8
Girls
7044
AnnaliseMacDonellFairfield School
Fairfield
8
Girls
7050
MaiaMcDonaldFairfield School
Fairfield
8
Girls
7068
LillyStoutFairfield School
Fairfield
8
Girls
7072
CharlyWoodFairfield School
Fairfield
8
Girls
7015
BillieCroweHoly Family Catholic School
Holy Family
8
Girls
7036
SerenityHookKavanagh College
Kavanagh
8
Girls
7039
GeorgiaKennedyKavanagh College
Kavanagh
8
Girls
7041
AmalieLattonKavanagh College
Kavanagh
8
Girls
7056
JemmaMortimerKavanagh College
Kavanagh
8
Girls
7001
LanieBellLawrence Area School
Lawrence
8
Girls
7057
MalaikaOgbuehiLiberton Christian School
Liberton
8
Girls
7040
EmmaKinneyManiototo Area School
Maniototo Area
8
Girls
7017
RhiDavidsMount Aspiring College
Aspiring
8
Girls
7020
ScarlettEdwardsMount Aspiring College
Aspiring
8
Girls
7062
PippaRaffillsMount Aspiring College
Aspiring
8
Girls
7021
BaileeElleryOamaru Intermediate School
OIS
8
Girls
7032
GeorgiaHawkinsOamaru Intermediate School
OIS
8
Girls
7038
SarahJamisonOamaru Intermediate School
OIS
8
Girls
7023
SamanthaFookesQueenstown Primary School
Queenstown
8
Girls
7034
LatoyaHewittRosebank Primary School
Rosebank
8
Girls
7055
HollyMilneRosebank Primary School
Rosebank
8
Girls
7014
Ella Rose Crooks St Hilda's Collegiate
St Hilda's
8
Girls
7042
Sophia Le St Hilda's Collegiate
St Hilda's
8
Girls
7011
HannahCormackSt John's School
St John's
8
Girls
7019
BriarDuncanSt John's School
St John's
8
Girls
7000
GeorgiaBainesSt Mary's School Mosgiel
St Mary's Mosgiel
8
Girls
7010
StephanieClydesdaleSt Mary's School Mosgiel
St Mary's Mosgiel
8
Girls
7025
SophieGallivenSt Mary's School Mosgiel
St Mary's Mosgiel
8
Girls
7058
JohannaO'NeillSt Mary's School Mosgiel
St Mary's Mosgiel
8
Girls
7067
AmeliaSmithSwanmore
Swanmore
8
Girls
7052
AndieMcGroutherTahuna Intermediate
Tahuna
8
Girls
7064
AshaRobinsonTahuna Intermediate
Tahuna
8
Girls
7065
GenevieveRussellTahuna Intermediate
Tahuna
8
Girls
7074
GracieYoungTahuna Intermediate
Tahuna
8
Girls
7002
JosieBennieTaieri College
Taieri College
8
Girls
7004
JorjaBrayTaieri College
Taieri College
8
Girls
7005
NiamhBurkeTaieri College
Taieri College
8
Girls
7051
MegMcDonald-PageTaieri College
Taieri College
8
Girls
7070
JemmaWestTaieri College
Taieri College
8
Girls
7073
JessieYeeTaieri College
Taieri College
8
Girls
7047
OliviaMavorWeston School
Weston
8
Girls
7071
ChloeWilsonWeston School
Weston
Top^


>
Year Level
Gender
Race Number
Runners First Name Runners Last Name School Name
Cross Country Zone
8
Boys
8043
CaseyJowseyAbbotsford School
Abbotsford
8
Boys
8073
NicRanceAbbotsford School
Abbotsford
8
Boys
8014
JoshChagnonArthur Street School
Arther Street
8
Boys
8015
Hwi SeongChangBalmacewen Intermediate
Balmacewen
8
Boys
8021
AlexDaleBalmacewen Intermediate
Balmacewen
8
Boys
8029
JakeFowlerBalmacewen Intermediate
Balmacewen
8
Boys
8034
CoreyGulliverBalmacewen Intermediate
Balmacewen
8
Boys
8052
MasonLomeBalmacewen Intermediate
Balmacewen
8
Boys
8053
Bryce LottBalmacewen Intermediate
Balmacewen
8
Boys
8054
AlexMacDonaldBalmacewen Intermediate
Balmacewen
8
Boys
8055
Finn MacDonaldBalmacewen Intermediate
Balmacewen
8
Boys
8059
CamMcFarlaneBalmacewen Intermediate
Balmacewen
8
Boys
8064
LachlanMoirBalmacewen Intermediate
Balmacewen
8
Boys
8066
OllieOberlin-BrownBalmacewen Intermediate
Balmacewen
8
Boys
8080
JordenSmithBalmacewen Intermediate
Balmacewen
8
Boys
8028
PrestonFosterClutha Valley School
Clutha Valley
8
Boys
8060
FlynnMcHaffieClutha Valley School
Clutha Valley
8
Boys
8085
T-JaeValliClutha Valley School
Clutha Valley
8
Boys
8032
JamesGormanClyde Primary School
Clyde
8
Boys
8024
NikauEdmond-SmaillDunedin North Intermediate
DNI
8
Boys
8036
RyanHayDunedin North Intermediate
DNI
8
Boys
8045
BodhiKeillerDunedin North Intermediate
DNI
8
Boys
8048
EthanLambethDunedin North Intermediate
DNI
8
Boys
8068
JakeOwenDunedin North Intermediate
DNI
8
Boys
8075
CasperRennie-WestonDunedin North Intermediate
DNI
8
Boys
8004
JoshBathgateFairfield School
Fairfield
8
Boys
8017
ChristopherChristofFairfield School
Fairfield
8
Boys
8026
AdamFeistFairfield School
Fairfield
8
Boys
8084
BenTurnbullFairfield School
Fairfield
8
Boys
8089
JacksonWallaceFairfield School
Fairfield
8
Boys
8031
JacobGillattGreen Island School
Green Island
8
Boys
8012
Nick CaseyJohn McGlashan College
McGlashan
8
Boys
8041
AkiraItadaniJohn McGlashan College
McGlashan
8
Boys
8056
IsaacMcConcahieJohn McGlashan College
McGlashan
8
Boys
8062
JohnMengalJohn McGlashan College
McGlashan
8
Boys
8076
Liam RuruJohn McGlashan College
McGlashan
8
Boys
8071
LiamPrentKaikorai Valley College
KVC
8
Boys
8001
AlbertoAdamsKavanagh College
Kavanagh
8
Boys
8013
JoshCaulfieldKavanagh College
Kavanagh
8
Boys
8040
AidanHurd-VialKavanagh College
Kavanagh
8
Boys
8088
AJWalkerKavanagh College
Kavanagh
8
Boys
8035
TobyHarrexLawrence Area School
Lawrence
8
Boys
8006
DanielBretzLiberton Christian School
Liberton
8
Boys
8051
JohanLokmanLiberton Christian School
Liberton
8
Boys
8077
ZacharySchwenkeLiberton Christian School
Liberton
8
Boys
8037
WilliamHelmManiototo Area School
Maniototo Area
8
Boys
8008
CamdenBurgeOamaru Intermediate School
OIS
8
Boys
8018
AlexClarkeOamaru Intermediate School
OIS
8
Boys
8020
LachieCouttsOamaru Intermediate School
OIS
8
Boys
8039
DanielHughesOamaru Intermediate School
OIS
8
Boys
8002
FinnAitkenOutram School
Outram
8
Boys
8007
LukeBrownOutram School
Outram
8
Boys
8087
JacobWaideOutram School
Outram
8
Boys
8016
CoraChapmanPort Chalmers School
Port Chalmers
8
Boys
8010
DanielBurnettRosebank Primary School
Rosebank
8
Boys
8047
BenKinneySt John's School
St John's
8
Boys
8082
SebastianSpillaneSt Joseph's School Oamaru
St Joseph's Oamaru
8
Boys
8090
MatthewWoodhouseSt Joseph's School Oamaru
St Joseph's Oamaru
8
Boys
8000
HarryAbernethySt Mary's School Mosgiel
St Mary's Mosgiel
8
Boys
8065
JoshMunroSt Mary's School Mosgiel
St Mary's Mosgiel
8
Boys
8067
JackO'BrienSt Mary's School Mosgiel
St Mary's Mosgiel
8
Boys
8003
LiamAndrewsTahuna Intermediate
Tahuna
8
Boys
8022
JordanDaleTahuna Intermediate
Tahuna
8
Boys
8027
WiremuFergusonTahuna Intermediate
Tahuna
8
Boys
8046
DallasKernanTahuna Intermediate
Tahuna
8
Boys
8057
NoahMcDowallTahuna Intermediate
Tahuna
8
Boys
8063
DylanMillerTahuna Intermediate
Tahuna
8
Boys
8069
JoeParkinsonTahuna Intermediate
Tahuna
8
Boys
8078
ZepherShobayashi-PrydeTahuna Intermediate
Tahuna
8
Boys
8079
NathanSinclairTahuna Intermediate
Tahuna
8
Boys
8083
WilliamThodeTahuna Intermediate
Tahuna
8
Boys
8086
Williamvan HeezikTahuna Intermediate
Tahuna
8
Boys
8011
NixonBurnsTaieri College
Taieri College
8
Boys
8025
LukeEvansTaieri College
Taieri College
8
Boys
8030
ThomasGibsonTaieri College
Taieri College
8
Boys
8038
KobyHeyTaieri College
Taieri College
8
Boys
8042
JoshuaJonesTaieri College
Taieri College
8
Boys
8044
BrodyKearneyTaieri College
Taieri College
8
Boys
8049
HarryLeebodyTaieri College
Taieri College
8
Boys
8050
CalebLilleyTaieri College
Taieri College
8
Boys
8072
LoganRamageTaieri College
Taieri College
8
Boys
8074
CoryReidTaieri College
Taieri College
8
Boys
8081
JacksonSmithTaieri College
Taieri College
8
Boys
8070
WyattPayneThe Terrace School
The Terrace
8
Boys
8091
KalebZimmermanThe Terrace School
The Terrace
8
Boys
8009
AlexBurleighTokomairiro High School
Tokomairiro
8
Boys
8033
TobyGreeneTokomairiro High School
Tokomairiro
8
Boys
8058
MillarMcElreaTokomairiro High School
Tokomairiro
8
Boys
8005
KelvinBennyWaitaki Valley School
Waitaki Valley
8
Boys
8023
JamesDobbieWaiwera South School
Waiwera South
8
Boys
8061
BrunoMcMillanWarrington School
Warrington
8
Boys
8019
JesseCopeWeston School
Weston
Top^